Community: nieuws en blogs
Klant Atlas Copco deelt ervaringen met meeting rooms van Greenhouse Antwerp
21 juli 2020 | Greenhouse Antwerp
De kans is groot dat je al gehoord hebt van Atlas Copco: internationaal marktleider in de verhuur van perslucht-, stroom-, stoom- en stikstofapparatuur en -diensten. Deze experts ontwikkelen op dagdagelijkse basis innovatieve producten, om zo te kunnen blijven voldoen aan de behoeften van de hedendaagse industrieën.
En zo nu en dan, doen ze dat vanuit de knappe Boardroom in Greenhouse Antwerp: een indrukwekkende vergaderzaal voor 24 personen, inclusief lounge. Wij vroegen hen naar hun ervaringen bij Greenhouse Antwerp – en specifieker: de ervaringen die ze opdeden in de Boardroom. En die delen we graag met jullie!
De vele mogelijkheden gaven de doorslag
“Binnen Atlas Copco was Greenhouse al een gekende locatie”, vertelt David Bellens, Enterprise-Architect binnen het bedrijf. “We wisten dat de hub in Antwerpen optimaal gelegen is, dat er voldoende parking beschikbaar is én dat er heel wat horeca in de buurt is waar we onze buitenlandse collega’s gepast kunnen ontvangen. Nu, ja, als we dat niet al zouden doen in het Greenhouse Café, natuurlijk!” (lacht)
“Maar wat ons écht over de streep heeft getrokken? Dat was toch de Boardroom met alle bijhorende sterktes. Deze meeting room beantwoordde meteen aan al onze verwachtingen – en deed er dan nog een schepje bovenop.”
Fijne extraatjes om het geheel tot op een hoger niveau te tillen
“Naast het fijne design en comfort van de Boardroom, zijn er nog een aantal extraatjes die Greenhouse aanbiedt. Het doel van Greenhouse lijkt hier altijd te zijn: ervoor zorgen dat onze meetings, hoe lang of kort die ook zijn, zo vlot mogelijk te laten verlopen. Broodjes, versnaperingen, drank, een volledige lunch, … noem maar op: als we ernaar vroegen, werd het met een glimlach voor ons voorzien.”
“De combinatie van de op-alles-voorziene Boardroom en de extra diensten, zorgt ervoor dat ik altijd met een glimlach naar Greenhouse vertrek – en jullie zal (blijven) aanbevelen aan bedrijven uit mijn netwerk. Keep it coming!”
Zelf gebruik maken van vergaderzaal de Boardroom? Dat kan!
Aarzel niet om contact met ons op te nemen – dan vertellen wij je alles wat je weten wil. Wij staan alvast te trappelen om jou te ontmoeten! Tot snel?